Sık Sorulan Sorular

Aşağıda Sıkça Sorulan Sorular Bulunmaktadır, Cevabını Kendiniz Bulabilirsiniz

YemekLazımsa.com özlediğiniz lezzetleri size ulaştırmak için yola çıktı. Aşağıda yazanlar dışına merak ettiğiniz her şey için lütfen bize ulaşın. 

Nedir YemekLazımsa ?

Yemeklazımsa, ev yemeği üreticileri ile ev yemeği siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını bir araya getirmek amacıyla kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar yemeklazımsa.com web sitesi ve mobil uygulama ile anlaşmalı olan yemek üreticilerinin ürünlerine ulaşarak yemek siparişi verebilmektedirler. Verilen sipariş aynı anda üreticilere ulaşır ve size ulaşmasını istediğiniz tarih ve saatte kapınıza gelir.

Nasıl üye olabilirim? Sisteminiz Ücretli mi?

Ana sayfada bulunan “Yeni Üyelik.” butonuna tıklayarak üyelik işleminizi başlatabilirsiniz. Üyelik işlemi ücretsiz olup,işlem basamakları kolaydır.

Siparişim üreticilere ne zaman ulaşıyor?

Web sitemiz üzerinden verdiğiniz sipariş tamamlandıktan sonra sistem tarafından otomatik olarak üreticiye atanır ve gerekli bilgilendirmeleri yapılır. Siz siparişinizi tamamladıktan sonra yemek isteğiniz tüm tercihlerinizle  ve teslim zamanı bilgisi ile üreticilere bildirilmiş olur.

Siparişim ulaşmazsa ya da bir sorun varsa ne yapabilirim ?

Hemen ana sayfada bulunan “Canlı Yardım” butonuna tıklayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bilgi@yemeklazimsa.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Verdiğim siparişi nasıl iptal edebilirim?

Verdiğiniz siparişi iptal etmek için hesabım sayfasından ya da ana sayfadan Canlı Yardım butonunu kullanarak bize ulaşabilir ya da bilgi@yemeklazimsa.com adresine e-posta göndererek yardım alabilirsiniz.

Mobil cihazlar için özel bir uygulama bulunuyor mu?

iOS (iPhone, iPad ve iPod Touch), Windows Phone, Windows 8, Windows 10 ve Android isletim sistemleri için YemekLazımsa uygulamaları bulunmaktadır. Uygulamalaro, telefonlarınızda bulunan marketlerden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Ödememi Online Kredi Kartı ile gerçekleştirerek sipariş verdim ve daha sonra siparişimi iptal etmek istiyorum, ne yapmam gerekir?

Canlı Yardım’dan yapacağınız görüşme neticesinde siparişiniz iptal edilecektir ve tutar hesabınıza iade edilecektir. İadenin ekstrenize yansıması bankanızın çalışma sistemine göre farklılık gösterebilir

Neden İnternetten Sipariş ?

İstediğiniz kadar seçim yapma süresini size tanıyan sistem istediğiniz zaman istediğiniz yemeği sipariş etmenize olanak sağlayacaktır.